Sevdiklerinizle birlikte, tarihle iç içe hoş zamanlar geçirmek için barlarımız ve Aya İrini içerisinde yer alan Kubbe diskomuz ile tatile eğlenceli ve keyif dolu molalar vermeniz için hizmet veriyoruz. Dilerseniz sahil kenarında ya da havuz başında, dilerseniz de tarihe dokunabileceğiniz mekanlarda tatilinizin her anına değer katacaksınız.Havuz kenarında keyifli bir uğrak noktası olan barımız geniş bir alanda, zengin içecek seçenekleriyle hizmet vermektedir.

Akdeniz'in güzelliğinden kopmadan serinleyebileceğiniz barımız sizleri sahilde ağırlamaktadır.Türk kültürünün önemli parçalarından olan Kıraathane, sarayımızda misafirlerini ağırlamaktadır.Eğlenceyi yaşatan barımız keyifli oyunlara ve mücadelelere ortak olmaktadır.


Keyifli bir uğrak noktası olan barımız gündüzlerinizi serinletecek ve tatlandıracak zengin içecek seçenekleriyle hizmet vermektedir.Tatile enerji ve sağlık katacak içecek seçenekleriyle sizleri misafir etmektedir.


Tarihi ve Akdeniz'i bir arada doyasıya yaşamanız için özel olarak hazırlanan barımız saray misafirlerine hizmet vermektedir.


Akdeniz akşamlarına eşlik eden Begüm Bar, zengin içecek seçenekleriyle keyifli bir uğrak noktası olarak hizmet vermektedir.


Tarihi Aya İrini'de eğlenceyi, büyüleyici bir mekanda yaşayacaksınız.

Dilediğiniz her an ulaşabileceğiniz barımız 24 saat hizmet vermektedir.